Rozwiązania

internetowe

Rozwiązania

mobilne

Rozwiązania

desktopowe

Outsourcing

BODY LEASING


OFERTA / ROZWIĄZANIA MOBILNE


offer_2.png


Technologie i narzędzia

  • Technologie

    HTML5, jQuery Mobile, Java

  • Platformy mobilne

    Android, iOS, Windows Mobile, BlackBerry, Java MEDOŚWIADCZENIE, ERGONOMIA, WYDAJNOŚĆ


Rozwiązania mobilne to oprogramowanie, które działa na wszelkiego rodzaju urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, smartfony, tablety, które pisane jest przy użyciu różnych platform i języków programowania.


Aplikacje mobilne znajdujące się w ofercie WAYCOM:

  • Aplikacje niezależne - do prawidłowego działania potrzebują jedynie urządzenia mobilnego bez potrzeby dostępu do Internetu.
  • Aplikacje internetowe - to strony internetowe zaprojektowane i tworzone pod kątem użytkowania na urządzeniach mobilnych.
  • Aplikacje klienckie - wymagające dostępu przez Internet w celu połączenia się z aplikacją na serwerze.
  • Aplikacje rozrywkowo- edukacyjne - to m.in. gry których środowiskiem działania są urządzenia mobilne.

Mobilne rozwiązania umożliwiają wygodną i efektywną pracę poza biurem. Ułatwiają życie zarządzającym, osobom odpowiedzialnym za sprzedaż, czy innym pracownikom, dla których szybki dostęp do informacji jest kluczowym aspektem. Coraz więcej jest również aplikacji edukacyjnych czy rozrywkowych, stanowiących rozszerzenie dotychczasowej oferty portali i serwisów internetowych.

Zespół WayCom poza projektowaniem rozwiazań mobilnych oferuje również rozbudowę istniejących systemów internetowych czy desktopowych o dedykowane wersje mobilne  zintegrowane z tymi systemami. Dzięki temu implementowane przez nas rozwiązania na urządzenia przenośne podnoszą efektywność wykorzystania dotychczasowych systemów takich jak: intranety, dedykowane systemy B2B, czy e-commerce. Telefony komórkowe czy Smartfony mogą teraz być jeszcze skuteczniej wykorzystywane w codziennej pracy, niejednokrotnie efektywnie zastępując mniej wygodne w obsłudze laptopy.


SZYBKI KONTAKT


Infolinia:

e-mail:

biuro@waycom.pl